Kurumsal

Telif Hakları

Bu siteyi ziyaret ederek, kullanıcı olarak, site kullanım şartlarını ve site gizlilik bildirimini kabul etmiş olursunuz. Aksi takdirde erişimi/ziyaretinizi sonlandırınız.

Bu kullanım şartları sitenin tüm bölümlerinde, sayfalarında, forum ve blog gibi fonksiyonlarında ve servislerinde ve sayfadan kullanım şartlarına bağlantı verildiği sürece
Kılıçkaya Kimyevi Maddeler San. Tic. Ltd. Şti. (Bundan sonra “Kılıçkaya Kimyevi Maddeler” olarak yazılacak) sahip olduğu tüm alan adları için geçerlidir.

Kılıçkaya Kimyevi Maddeler, sitedeki tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olması için gerekli özveride bulunacaktır. Fakat tüm bilginin doğruluğunu ve yazım hatası olmadığını garanti etmez. Sitede ve sunulan bilgilerde, teknik veya yazım hatasından kaynaklı hatalar olabilir. Sitenin tüm içeriği genel bilgi vermek amaçlıdır ve bilgi verilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir.

Sitede sunulan bilgiler “olduğu gibidir” ve “mevcut olduğu şekilde” sağlanmaktadır. Bu bilgilerle, üçüncü şahısların haklarını ihlal etmeme, mülkiyet, satılabilirlik ve özel bir amaca uygunluk kapsamına giren garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmayacak şekilde açık veya zımni hiç bir garanti verilmemektedir. Sağlanan bilginin hatasız ve zararsız olduğu garanti edilmez. Kullanıcı, karşılaşabileceği her hangi bir zararın, tüm maddi manevi maliyetini üstlenmeyi kabul eder.

Kılıçkaya Kimyevi Maddeler, site üzerinden bağlantı verilen üçüncü partilerin, sitelerin ve tamamı ile Kılıçkaya Kimyevi Maddeler
tarafından işletilmeyen hiçbir alan adının ve sitenin içeriğinden ve kullanıcıların sağladıkları içerikten sorumlu değildir.

Site, kullanıcı aktivitelerini, internet tarayıcısı dosyaları ve gelişmiş internet teknolojilerini kullanarak, başta site iyileştirme amaçlı olmak üzere farklı sebeplerle, izleyebilir. Edinilen her tür bilgi, Kılıçkaya Kimyevi Maddeler tarafından satış, pazarlama, ürün geliştirme, site iyileştirme dahil ancak bunlarla sınırlı kalmayacak şekilde kullanılabilir.

Kılıçkaya Kimyevi Maddeler telif haklarına (copyright) ve ticari markalamaya (trademark) saygılıdır. Site, Kılıçkaya Kimyevi Maddeler’e ait veya Kılıçkaya Kimyevi Maddeler’e lisanslanmış içerik sahibidir. Buna tasarım, yerleşim, görünüm, grafikler, her türlü çoklu medya içerikleri, yazılar dâhildir ve bunlarla da limitli değildir. İçeriğin bir kısmının veya tamamının tekrar kullanılması, kopyalanması, farklı mecralarda kullanımı, yeniden işleme veya düzenleme yöntemleri ile kullanılması yasaktır. Eğer bu koşulları ihlal eden bir içerik ile karşılaşılırsa, lütfen iletişime geçiniz.

Bu sitede yer alan ve Kılıçkaya Kimyevi Maddeler’e ait olmayan, tüm ticari markalar (Trademark) bütünüyle sahiplerine aittir.
Trademark sahiplerinin yazılı izni olmaksızın, hiçbir Trademark’ı kullanma hakkı yoktur.

Site içerisinde kullanıcı adı/e-mail ve şifre ile korunmuş alanlar, sadece ilgili çalışanların kullanım hakkıdır. Bu hak kendilerine iletilen limitler ile belirtilmiştir. Kullanım hakkı verilmemiş kişilerin erişimi veya kullanım hakkı verilmemiş bölümlere erişim çabaları takip edilir. Kılıçkaya Kimyevi Maddeler, her tür haksız erişimleri ve izinsiz kullanımı (hack etmek, hacker saldırıları) izlemek ve sistemlerini korumak için her türlü internet teknolojilerini kullanma ve bilgi paylaşmama hakkını saklı tutar. Kılıçkaya Kimyevi Maddeler’in tespit ettiği ve kayıtları ile kanıtladığı, izin verilmemiş erişim girişimleri Türkiye Cumhuriyeti Kanunları çerçevesinde, hukuki yollara başvurularak ele alınır.

Bu web sitesinin kullanımı, bu siteden yüklenen herhangi bir veri ve bu kullanım kuralları ile ilgili her işlem Türkiye Cumhuriyeti Kanunları’na göre işlem görecek ve yorumlanacaktır.

Kullanıcılar içeriklere yorum ekleyebilirler, yeni içerik oluşturabilirler. İçerik ekleyen kullanıcının sorumluluğundadır. Hakaret, kişilik haklarına saldırı, kötü sözler içeren yorum yapmak yasaktır. Bu gibi yorumlar farkına varıldığında silinecektir. Kılıçkaya Kimyevi Maddeler, içeriği kim sağlamış olursa olsun, mevcut içeriği silme, değiştirme, güncelleme hakkına sahiptir.

Kullanım Şartlarına ve Gizlilik Bildirimine ait soru ve sorunlar, üst sağ köşede bulunan iletişim bağlantısı üzerinden iletilebilir.